Meie parimad BMX krossiratturid veetsid pühad välismaal treenides.

Ka BMX krossiratturitel hakkab välishooaeg peale ja selle tõttu kogunesid meie selle ala parimad reedel Valmierasse. See oli vajalik selleks, et anda viimane lihv enne 9. mail Ventspilsis toimuvat Läti MV 1. etappi. Kohal oli 18 ratturit neljast erinevast klubist ja juhendajaks ikka meie lätlasest treener, Artis Žentins (pildil). Valmiera krossirada oli läbi teinud uuenduskuuri ja ehitustööd käivad veel praegugi. See kõik aga ei seganud meie krossimehi ja Valmieras sai teoks kaks pikka ning tõsist treeningut. Kokku tuli reedel treeningtunde 5 ja koos lõunavaheajaga kestis tööpäev õhtuni. Selle ajaga jõudis treener läbi käia nii rajatenika, kui viraažis sõitmine oskused ja sõitjad said hooajaks palju tarkust juurde.

Pühapäeval oli kavas korraldada treeningpäev Riia krossirajal. Ilm oli suurepärane ja sõitjatel vaim valmis tõsiseks tööpäevaks. Teoks saigi taas tõsine treeningpäev, kus lisaks kõigele muule harjutati eraldi ka väravatehnikat. Viimane treening lõppes pühapäeval alles pool kaheksa õhtul ja sõitjate silmist võis välja lugeda, et kõik olid taas väga väsinud, kuid rahul selle Riias veedetud päevaga.

9. mail ootab rattureid Ventspilsis ees Läti MV 1. etapp, millega avatakse ka meie BMX krossiratturite välishooaeg. Tööd on talveperioodil tehtud kõvasti ja ootame sellelt hooajalt ka korralikke tulemusi.

veloklubi.ee

Leave a Reply